Greek GSX-R forum

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr

ΦόρουμΕικονοθήκηΣυχνές ΕρωτήσειςΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
    Κορυφαίοι συγγραφείς
    Miou

JIMK7

nasos-v

T.R.E

k8 600 kk

kostaskr6

κολτρέϊν

Leroy

ripper

mistiriodis_tsantakias

Μοιραστείτε | 

σβηστο καντραν εκτος φωτισμου και δεν κανει check

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    kostasgsxr
    Jr.gixxer

Αριθμός μηνυμάτων : 2
    Hμερομηνία εγγραφής : 19/02/2014

ΔημοσίευσηΘέμα: σβηστο καντραν εκτος φωτισμου και δεν κανει check   Τετ 19 Φεβ 2014, 22:30

παιδια καλησπερα εχω ενα κ7 600 και αυτο με την νεκρα το κανει και σε μενα.αρχισε λοιπον να το κανει καπου καπου οσπου εγινε μονιμο ενω το πρασσινο λαμπακι αναβει κανονικα.δεν εφτανε αυτο και μου συνεβει σημερα κατι αλλο.δεν ξερω κατα ποσο σχετιζονται.λοιπον διαβαστε την ιστορια μου .απο το πρωι ολα μια χαρα γυριζοντας απο την δουλεια το μεσημερι εκανα μια σταση για 5 λεπτα .θελοντας μετα να φυγω γυριζω τον διακοπτη και βλεπω οτι το καντραν νεκρο εκτος απο το φωτισμο παταω το κοκκινο διακοπτη παει να κανει τσεκ κι σταματαει παταω μιζα ακουω γυριζει αλλα δεν πηρε ποτε μπροστα .ανοιξα εκλεισα διακοπτη και παλι το ιδιο το πηγα εκει διπλα σε μια χοντα ,απο ασφαλειες ολα οκ.απο μπαταρια ολα οκ και μου ειπαν να το αφησω να το τσεκαρουν .σημειωση φοραω power commader αν παιζει καποιο ρολο και πριν λιγο καιρο μου καηκε ο μετασχηματιστης των xenon που ακομα δεν τον εχω αλλαξει ,σας ευχαριστω εκ των προτερων
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    [alex]
    Normal gixxer
    Normal gixxer

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 396
    Hμερομηνία εγγραφής : 19/02/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σβηστο καντραν εκτος φωτισμου και δεν κανει check   Τετ 19 Φεβ 2014, 23:52

Καλησπέρα φίλε!

Αυτό με τη νεκρά είναι συνηθισμένο κουσούρι και συνήθως θέλει αλλαγή ο αισθήτηρας. Νομίζω στοιχίζει ένα 80άρι μόνο το ανταλλακτικό και πάει γύρω στο 100άρι με την εργασία. Επίσης, συνήθως κανένας δεν τον φτιάχνει και προτιμάμε να ζούμε με αυτό πάρα να σκάσουμε το κατοστάρικο.

Made in Japan φίλε = Αξιοπιστία + Άθραυστα :P

Το άλλο θέμα που έχεις είναι μάλλον άσχετο και δε μπορώ να σε βοήθησω. Εύχομαι να μη χρειάστει να βάλεις το χέρι βαθιά στην τσέπη νύχτες που είναι...

Υ.Γ: Βάλε και καμία φωτό να γουστάρουμε Very Happy
    achilles_r
    Adv. gixxer
    Adv. gixxer

Άντρας Όνομα: : ΑΧΙΛΛΕΑΣ
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 663
    Hμερομηνία εγγραφής : 25/10/2013

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σβηστο καντραν εκτος φωτισμου και δεν κανει check   Παρ 21 Φεβ 2014, 14:46

Μπαταρια θα μπορουσε να ειναι?????

Η ειναι καινουργια...?

σβηστο καντραν εκτος φωτισμου και δεν κανει check
    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 1 από 1
     Παρόμοια θέματα
    -
    » σβηστο καντραν εκτος φωτισμου και δεν κανει check

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ-ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ-ΕΓΚΕΦΑΛΟΙ-
    Μετάβαση σε:  
    Copyright ©2008 - 2017, gixxer.gr
    gixxerforum@gmail.com