Greek GSX-R forum

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr

ΦόρουμΕικονοθήκηΣυχνές ΕρωτήσειςΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
    Κορυφαίοι συγγραφείς
    Miou

JIMK7

nasos-v

T.R.E

k8 600 kk

kostaskr6

κολτρέϊν

Leroy

ripper

mistiriodis_tsantakias

Μοιραστείτε | 

GSR750 vs MT09 vs z800e vs CBR650F

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    Speed12
    Jr.gixxer

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 3
    Hμερομηνία εγγραφής : 14/04/2016

ΔημοσίευσηΘέμα: GSR750 vs MT09 vs z800e vs CBR650F   Πεμ 14 Απρ 2016, 14:51

Γεια σε όλους.Είμαι καινούργιος Very Happy και θα ήθελα τη βοήθειά σας.Είμαι ανάμεσα στα παραπάνω και γνωρίζω ότι είναι διαφορετικές μηχανές αλλα δεν μπορώ να αποφασίσω.Εμφανισιακά μου αρέσει πολύ το GSR750 αλλά όπου διαβάζω δε λένε και τα καλύτερα λένε μια βασική μηχανή ότι είναι χωρίς συγκινήσεις και προσπαθώ να καταλάβω γιατί? 4-κύλινδρο είναι με 106 άλογα.Που το πρόβλημα?Λένε ότι είναι πιο fun το ΜΤ09.
    Τώρα για το Ζ800e λένε ότι ειναι πολύ βαρύ και η έκδοση e έχει 95 άλογα.
    Για το CBR650F λένε ότι φτιάχνεται Ταιβαν τώρα και δε ξέρω αν αυτό είναι καλό.Επίσης βλέπω 87 άλογα και δε ξέρω αν θα λέει και πολλά ενώ ο πρόγονος του CBR600F με 100 άλογα με έψηνε πιο πολύ αλλά το κατήργησαν.

Αν μπορείτε βοηθήστε με λιγάκι δεν ξέρω πάρα πολλά από μηχανές ευχαριστώ πολύ!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    mikeagent
    Normal gixxer
    Normal gixxer

Άντρας Όνομα: : ΜΙΧΑΛΗΣ
    Τόπος : ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ
    Αριθμός μηνυμάτων : 112
    Hμερομηνία εγγραφής : 13/04/2016

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GSR750 vs MT09 vs z800e vs CBR650F   Πεμ 14 Απρ 2016, 23:32

καλως ηρθες φιλε μου

εγω δεν εχω πολλες γνωσεις απο μηχανες οποτε μονο την ταπινη μου γνωμη θα σου πω ! για μενα προσωπικα θελω να απαντησεις στον εαυτο σου εσυ τι γουσταρεις ποιο πολυ??

μετα εχεις σκοπο να αναιβεις κατηγορια και εαν ναι τι θες να παρεις?? εαν μετα θες να παρεις naked τοτε παρε κατι που να φερνει ποιο πλ  σε  naked ( παραδειγμα λεω)

τελος και πολυ  σημαντικο ειναι να παρεις κατι που θα το αντεξει η τσεπη σου σε συντηρηση - αγορα και εαν θα θες να το αλλαξεις για κατι μεγαλυτερο να μπορεις ποιο ευκολα να το δωσεις

απο κει κ περα για μηχανικα κ τετοια υπαρχουν παρα πολλα παιδεια που μπορουν να σε βοηθησουν εδω περα Smile οτι και να παρεις πανω απολλα να το ευχαριστηθεις ΝΑ ΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ και να εχεις καλα και πολλα χλμ!!
    T.R.E
    Full gixxer
    Full gixxer

Άντρας Όνομα: : Νίκος

Τόπος : Αθήνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 5703
    Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
    Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GSR750 vs MT09 vs z800e vs CBR650F   Πεμ 14 Απρ 2016, 23:38

Πάρε ένα B-King και κράτα το για πάντα Very Happy

kotsosre
    Normal gixxer
    Normal gixxer

Άντρας Όνομα: : Κώστας
    Τόπος : Ηράκλειο
    Αριθμός μηνυμάτων : 94
    Hμερομηνία εγγραφής : 09/02/2016

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GSR750 vs MT09 vs z800e vs CBR650F   Παρ 15 Απρ 2016, 06:21

T.R.E έγραψε:
    Πάρε ένα B-King και κράτα το για πάντα Very Happy

Α ρε TRE,στο μυαλό μου είσαι!
    terrorzone
    Adv. gixxer
    Adv. gixxer

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 713
    Hμερομηνία εγγραφής : 08/10/2014

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GSR750 vs MT09 vs z800e vs CBR650F   Παρ 15 Απρ 2016, 10:14

Φιλε το gsr 750 θελει πολα λεφτα να γινει μηχανακι.βαλανε οτι βρηκανε στην αποθηκη.
    Κοιτα συγκριτικο απο την ιδια τη suzuki με το GSR600  και θα καταλαβεις.
    https://onedrive.live.com/redir?resid=CEDF2547AED730F0!1412&authkey=!AGawpabEAl72L1E&ithint=file%2cpdf
    παριπτωντως το πουλαω το 600 το εχω στις αγγελιες αμα θες να τσεκαρεις.
    Το CBR θα το βαρεθεις στα τρικαπακα.
    Για το ΜΤ-09 οκ θα γουσταρεις με οτι συναπαγετε γυμνουλι + εχουν βγαλει οτι παπαρια θες να χαλασεις λεφτα και να ασχολησε.Εχει καποια χουγια μπροστα αναρτηση κτλ....
    Το kawa δε ξερω το αφηνω στην αφαιρετικη σου κριση!!!!!! albino albino
    http://www.hydraulic-hellas.gr
    HUMANGOUS
    Normal gixxer
    Normal gixxer

Άντρας Ηλικία : 37
    Αριθμός μηνυμάτων : 170
    Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΝ ΣΤΙΒΟ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
    Hμερομηνία εγγραφής : 01/06/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GSR750 vs MT09 vs z800e vs CBR650F   Παρ 15 Απρ 2016, 11:28

MT-09 το οδηγησα τις προαλλες...καγκουρομηχανακι...αν δεν το φοβασαι, παρτο με κλειστα ματια..για τα λεφτα του αξιζει..gsr750 δεν εχει νοημα υπαρξης, εκτος αν παρεις και κανα gsr600 και κανεις προσμιξεις..χαχαχα
    [alex]
    Normal gixxer
    Normal gixxer

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 397
    Hμερομηνία εγγραφής : 19/02/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GSR750 vs MT09 vs z800e vs CBR650F   Παρ 15 Απρ 2016, 18:05

το ζ800 (χωρίς το ε) το έζησα για κανένα τρίμηνο: πολύ τίμιο μηχανάκι και πολύ όμορφο (στα καγκούρικα μάτια μου)

το μτ09 πρέπει να είναι καλύτερο αλλά δε βλέπεται (από τα καγκούρικα μάτια μου)

ωστόσο ψηφίζω street triple του 2013 με 2015, γιατί στο καινούργιο πάλι χαλάσανε τα μούτρα (στα καγκούρικα μάτια μου και πάλι) και το πιο παλιό έχει καζάνια αντί για μούτρα (εντελώς αντικειμενικά)
    Speed12
    Jr.gixxer

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GSR750 vs MT09 vs z800e vs CBR650F   Παρ 15 Απρ 2016, 21:36

Ευχαριστώ πολύ όλους παιδια!
    -T.R.E Τι κτηνάκι είναι αυτό πρώτη φορά το βλέπω Very Happy!

-terrorzone γιατί λες θα το βαρεθώ το CBR?

-[alex] Άσε φίλε πόσο δίκιο έχεις!Όσο μου αρέσει το υπόλοιπο σώμα του  street triple αυτή τη μούρη δε μπορώ να τη πάω κάτω τα ζουζουνομάτια

Παιδιά σόρρυ για τις πολλές απορίες αλλά πιστευω ότι γνωρίζετε πράγματα εδώ και εμπιστεύομαι τη γνώμη σας!Δεν σας είπα κάποια στοιχεία για μένα.
    Λοιπον είμαι 24 και έχω λίγη εμπειρία από μηχανές όμως αγαπάω σα τρελός τις supersport.Τα μυαλά μου τα έχω μέσα στο κεφάλι μου και πιστεύω ό,τι μηχανή και αν πάρω πρέπει να τη σέβομαι ειδικά στην αρχή.Γνωρίζω ότι πρέπει να ζεστάνω τα λάστιχα και ότι το γκάζι σε τέτοιες μηχανές ειδικά είναι πιο κοφτό και επικίνδυνο.Ειδικά μετα από μια τούμπα που έφαγα το καλοκαίρι στις Σπέτσες με ένα σκουτεράκι και έγινε χάλια το πόδι μου που σύρθηκα κάτω έχω πάρει το μάθημά μου.Εκτός από σκουτεράκι έχω οδηγήσει ένα ηλεκτρικό μηχανάκι(χαχα το ξέρω γελάστε από μέσα σας ή φωναχτά δε σας ακούω Very Happy ) και ένα γυμνό aprilia παλιό.Όχι καποια ιδιαίτερη εμπειρία λοιπόν.Επίσης τη μηχανή θα τη δουλέυω προς Νέα Μάκρη οπότε δεν προορίζεται γενικώς η χρήση της για Αθήνα εδώ μέσα ούτε για να πηγαίνω στις δουλείες μου.Η αλήθεια είναι ότι τελικά σουπερσπορτ θέλω.Το ερώτημά μου λοιπόν είναι το εξής:

Μπορώ να ξεκινήσω με GSXR600?Η είναι αδάμαστο έκτρωμα βγαλμένο από τους χειρότερους εφιάλτες μου?
    vaggelis600
    Hero gixxer
    Hero gixxer

Άντρας Όνομα: : Βαγγέλης
    Τόπος : Καρδίτσα
    Αριθμός μηνυμάτων : 1369
    Hμερομηνία εγγραφής : 12/02/2013

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GSR750 vs MT09 vs z800e vs CBR650F   Παρ 15 Απρ 2016, 23:27

αρχαριος εισαι και με το mt09 η το z800 σε βλεπω να μπλεκεις σε ιστοριες.
    ολοι superbike θελαμε πριν καν τα σχεδιασουν οι ιαπωνες Laughing

δεν κοιτας καλυτερα κατι σε 250-300 (zx 250, cbr 250 κτλ) και σε 1-2 χρονια που θα αποκτησεις λιγη εμπειρια παιρνεις και mt, gsxr οτι αλλο θελεις...
    [alex]
    Normal gixxer
    Normal gixxer

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GSR750 vs MT09 vs z800e vs CBR650F   Σαβ 16 Απρ 2016, 00:26

είναι κάποιες σχεδόν αναπόφευκτες καταστάσεις που καλύτερα είναι να τις ζήσεις με μικρότερο μηχανάκι

οι ανώδυνες:
    * θα σου πέσει επειδή δεν άνοιξες καλά το σταντ
    * θα σου πέσει επειδή το άφησες χωρίς ταχύτητα σε κατηφόρα
    * θα ξεκινήσεις με κλειδωμένο δισκόφρενο
    * θα πεταχτεί μπάλα, γάτα, σκύλος, γιαγιά, ταξί σε σοκάκι
    * θα βρέχει και θα χρειαστεί να φρενάρεις σε λάσπες
    * θα βρεθείς σε απότομη στροφή σε κατηφόρα με χώμα, νερά, λάσπες
    * θα σου σβήσει σε απότομη ανηφόρα
    * θα το παρκάρεις ανάμεσα σε αυτοκίνητα (στάνταρ κάποιος θα ξεπαρκάρει και δε θα σε δει)
    * θα το παρκάρεις σε γειτονιά με 150 αδέσποτες γάτες (στάνταρ οι μισές θα ακονίσουν τα νύχια τους στη σέλα σου)

οι επώδυνες:
    * θα μαζέψεις χιλιόμετρα, θα φτάσει η στροφή και θα ασπρίσουν τα μισά σου μαλλιά γιατί δεν είσαι σίγουρος αν προλαβαίνεις να φρενάρεις (το μηχανάκι προλαβαίνει, εσύ όμως; )
    * κοίτα τί ωραία που ανοίγει 1η-2α-3η και μετά κοίτα τί ωραίο κόκκινο είναι το φανάρι και κάτω η άσφαλτος γυαλί
    * θα πας βόλτα με φίλους που είτε κατά λάθος είτε επίτηδες θα πάνε πιο γρήγορα από όσο μπορείς και θα αναγκαστείς να πιέσεις τον εαυτό σου για να μη φανείς κότα
    * θα σου χώνεται στην κίνηση σκούτερ, θα σου σπάει τα @@ μόλις μπαίνει μπροστά σου και θα κάνεις σαν χαζός να τον περάσεις γιατί το δικαιούσαι επειδή έχεις πιο πολλά άλογα
    * τα ss έχουν μικρότερη ορατότητα προς τα πίσω και είναι λιγότερο ευέλικτα στην κίνηση της μεγαλούπολης (= ενώ πας να κάνεις σφήνα, θα σου σκάνε 3 παπιά και 2 σκούτερ από το πουθενά με + 30 km/h)

οι ανώδυνες καταστάσεις είναι πιο φτηνές με ένα μικρότερο μηχανάκι χωρίς τόσα πλαστικά και με φτηνότερα ανταλλακτικά, ενώ το ss και από στάση να σου πέσει αρχίζεις να ψάχνεις στον κουμπαρά για εκατοστάευρα

τις επώδυνες καταστάσεις με ένα μηχανάκι που δεν είναι τόσο γρήγορο θα τις αποφύγεις σχεδόν όλες απλά και μόνο επειδή και να θες να κινηθείς τόσο γρήγορα, δε θα μπορείς

το βασικότερο είναι πως τα περισσότερα ss δεν έχουν abs που ειδικά για αρχάριο είναι σωτήριο

τα 600 ss μέχρι τις 5 με 6 χιλιάδες στροφές κοιμούνται όρθια, αλλά μετά τις 10 με 11 χιλιάδες στροφές αρχίζουν να σου φωνάζουν "ΣΚΙΣΕ ΜΕ! ΣΚΙΣΕ ΜΕ! ΣΚΙΣΕ ΜΕ!" (εξαιρούνται τα χόντα) και εσύ είσαι ευγενικός και αλληλέγγυος άνθρωπος και πρέπει να σεβαστείς τις επιθυμίες τους

καλό θα ήταν να ξεκινήσεις με κάτι με abs σε 250 με 300 κυβικά που λέει και ο Βαγγέλης (έστω και για ένα χρόνο), αλλά αν σου φαίνονται σαν ποδήλατα για πιτσιρικάδες, μια συνετή λύση είναι κάτι σε 500 με 600 κυβικά και γύρω στα 40 με 60 άλογα, να μάθεις με αυτά ό,τι ψιλή και χοντρή μλκία αρχάριου σου προκύψει σε 1 με 3 χρόνια (ανάλογα με το πόσο θα το κυκλοφορείς)

μετά όταν έρθει η ώρα και θες ακόμα 600 ss, να ΜΗΝ πάρεις gsxr fafoutis
    Speed12
    Jr.gixxer

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GSR750 vs MT09 vs z800e vs CBR650F   Σαβ 16 Απρ 2016, 00:33

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις!Αναλυτικότατος και ο [alex] πολύ βοηθητικά τα παραδείγματα φίλε μου.Γενικώς δεν θέλω μηχανή χωρίς ABS πιστεύω σώζει ζωές.Τώρα γιατί λες όχι GSXR? :P Του χρόνου μπορεί να βγει με ABS Very Happy
    [alex]
    Normal gixxer
    Normal gixxer

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GSR750 vs MT09 vs z800e vs CBR650F   Σαβ 16 Απρ 2016, 01:12

ε κοίτα εγώ το θεωρώ το πιο όμορφο από όλα τα 600 (και από τα περισσότερα 1000), γι' αυτό και το πήρα (αλλά γούστα είναι αυτά)

ο οίκος ανοχής όμως μου έχει βγάλει όσες ζημιές έχει βγάλει στα υπόλοιπα παιδιά του φόρουμ μαζί και ούτε ταρζανιές έκανα ποτέ και όλα τα σέρβις πριν την ώρα τους και ποτέ δε του τσιγκουνεύτηκα λεφτά και υποτίθεται το πρόσεχα, αλλά για 1.5 χρόνο είχε γίνει γιαπωνέζικο κτμ (κάθε τρίμηνο μάστορα)

βέβαια είναι πιθανό να είμαι εγώ ο γκαντέμης

και το άλλο αλλά που το θεωρώ ντροπή για ss είναι που ενώ το μοτέρ του είναι θηρίο, στα περιφερειακά του υπολείπεται των άλλων (ειδικά στα φρένα), να είχε μια ανάλογη διαφορά στην τιμή να πω εντάξει

τουλάχιστον βγάλε μία circuit edition και μία cafeteria edition (όπως κάνει η triumph)

παρά ταύτα το μηχανάκι μεγάλη <3
    Miou
    Full gixxer
    Full gixxer

Όνομα: : Alexandros
    Τόπος : Αθηνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 12907
    Αγωνιζόμενος : Nop...
    Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GSR750 vs MT09 vs z800e vs CBR650F   Σαβ 16 Απρ 2016, 10:53

αλεξ φιλε 10000000000000000 φορες να μην εχω καλα φρενα
    που μπορω με λιγοτερα απο 200ε να το διορθωσω μια για παντα
    παρα καθε 6 μηνες το μοτερ να πρεπει να κατεβει και να ανοιξει ...

www.facebook.com/optovision            ... join us...
    terrorzone
    Adv. gixxer
    Adv. gixxer

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GSR750 vs MT09 vs z800e vs CBR650F   Σαβ 16 Απρ 2016, 11:07

Aδερφε κατα εμε η εμπειρια σου ειναι να ξεκινας με ενα γυμνο 600....οσο και μυαλωμενος να εισαι με το SS στην αρχη θα περασεις τη φαση του.......
    ''Ελα μωρε το χω...κσι μπραφ εχεις 225 κοντερ και δε ξερεις τι να κανεις''
    100 αλογακια στροφαλο οτι και να ειναι.....
    [alex]
    Normal gixxer
    Normal gixxer

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GSR750 vs MT09 vs z800e vs CBR650F   Σαβ 16 Απρ 2016, 14:42

Miou έγραψε:
    αλεξ φιλε 10000000000000000 φορες να μην εχω καλα φρενα
    που μπορω με λιγοτερα απο 200ε να το διορθωσω μια για παντα
    παρα καθε 6 μηνες το μοτερ να πρεπει να κατεβει και να ανοιξει ...

μα ναι ακριβώς αυτό

δεν τους πειράζει το κόστος για ένα αλεξίσφαιρο και δυνατό μοτέρ και μετά τσιγκουνεύονται στα φρένα

σα να παίρνεις αθλητικά παπούτσια χωρίς κορδόνια και να σου λένε "εντάξει μέχρι την καφετέρια πας δεν έχεις πρόβλημα, αλλά αν πας για τρέξιμο βρες κορδόνια"

ευτυχώς αρχίζουν να ανακάμπτουν στα τελευταία μοντέλα και να βάζουν καλύτερα μπλιμπλίκια και κοκοψίνια
    gsxr power k8
    Normal gixxer
    Normal gixxer

Άντρας Όνομα: : Βασίλης
    Αριθμός μηνυμάτων : 332
    Hμερομηνία εγγραφής : 17/10/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GSR750 vs MT09 vs z800e vs CBR650F   Σαβ 16 Απρ 2016, 16:14

εγω στο 600 κ8 που ειχα το μονο προβλημα που μου εβγαλε ηταν πηνια την ιδια ακριβως ημερα που το εβαλα αγγελια στο car (φυσικα το εφτιαξα και το εδωσα κομπλε)
    terrorzone
    Adv. gixxer
    Adv. gixxer

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GSR750 vs MT09 vs z800e vs CBR650F   Σαβ 16 Απρ 2016, 16:32

ρε βιλλ αληθεια πως ενιωσες εκεινη την ωρα που σου εβγαλε πηνια, τη μερα που το πουλουσες?
    Πως το διαχηριστηκες οσο αφορα τα νευρα σου.συμβουλη ψαχνω γιατι ξεσπαω στον εαυτο μου σε τετοιες περιπτωσεις.....
    gsxr power k8
    Normal gixxer
    Normal gixxer

Άντρας Όνομα: : Βασίλης
    Αριθμός μηνυμάτων : 332
    Hμερομηνία εγγραφής : 17/10/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GSR750 vs MT09 vs z800e vs CBR650F   Κυρ 17 Απρ 2016, 21:33

ε τωρα τι να σου πω οτι το εσπρωχνα μπροστα απο τις καφετερεις στην βεακη (με φουλ κοσμο, ντραπηκα )???? ΡΟΜΠΑΑΑΑΑΑ, πραγματικα οταν πηγα σπιτι ηθελα να το σπασω
    T.R.E
    Full gixxer
    Full gixxer

Άντρας Όνομα: : Νίκος

Αριθμός μηνυμάτων : 5703
    Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
    Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GSR750 vs MT09 vs z800e vs CBR650F   Κυρ 17 Απρ 2016, 21:44

Μπορδέλα τσικσερ όταν σας καβαλάη το λαϊκό πεδή που σας έχει αγοράσει μεροκάματο μεροκάματο του βγάζετε ζημιές αλλά όταν σας παίρνει ο βουτυροχλεχλές με τα λεφτά του τάτι γουργουρίζετε...

xaxa xaxa

diam
    Adv. gixxer
    Adv. gixxer

Όνομα: : Διαμαντής
    Αριθμός μηνυμάτων : 410
    Hμερομηνία εγγραφής : 05/10/2012

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GSR750 vs MT09 vs z800e vs CBR650F   Δευ 18 Απρ 2016, 14:38

T.R.E έγραψε:
    Μπορδέλα τσικσερ όταν σας καβαλάη το λαϊκό πεδή που σας έχει αγοράσει μεροκάματο μεροκάματο του βγάζετε ζημιές αλλά όταν σας παίρνει ο βουτυροχλεχλές με τα λεφτά του τάτι γουργουρίζετε...

xaxa xaxa

lol! lol! lol! lol!

respekt2
    kentaurosk8
    Hero gixxer
    Hero gixxer

Άντρας Όνομα: : Nίκος
    Αριθμός μηνυμάτων : 1980
    Hμερομηνία εγγραφής : 11/06/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GSR750 vs MT09 vs z800e vs CBR650F   Δευ 18 Απρ 2016, 15:50

T.R.E έγραψε:

xaxa xaxa

lol! lol! lol! lol! lol! lol!
    Miou
    Full gixxer
    Full gixxer

Όνομα: : Alexandros
    Τόπος : Αθηνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 12907
    Αγωνιζόμενος : Nop...
    Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GSR750 vs MT09 vs z800e vs CBR650F   Δευ 18 Απρ 2016, 17:05

lol! lol! xaxa xaxa xaxa

www.facebook.com/optovision            ... join us...

GSR750 vs MT09 vs z800e vs CBR650F
    Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 1 από 1
     Παρόμοια θέματα
    -
    » Νέα Honda CB650F και CBR650F - Dabeazt βλιέπς ?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
    Μετάβαση σε:  
    Copyright ©2008 - 2017, gixxer.gr
    gixxerforum@gmail.com