Greek GSX-R forum

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr

ΦόρουμΕικονοθήκηΣυχνές ΕρωτήσειςΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou

JIMK7

nasos-v

T.R.E

k8 600 kk

kostaskr6

κολτρέϊν

Leroy

ripper

mistiriodis_tsantakias

Μοιραστείτε | 

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 20 ... 37  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Miou
Full gixxer
Full gixxer

Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Αριθμός μηνυμάτων : 12866
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   Παρ 06 Φεβ 2015, 09:38

με το καλο να μπουνε και πανω

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Chrisk6
Normal gixxer
Normal gixxer

Άντρας Όνομα: : Χρηστος
Αριθμός μηνυμάτων : 259
Αγωνιζόμενος : Σκληρα...
Hμερομηνία εγγραφής : 09/02/2012

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   Παρ 06 Φεβ 2015, 10:10

Μονο εγω εχω κολλημα κ βαζω 530 ακομα??? confused
Γι αυτό με παιρνανε ολοι... Laughing Laughing
Για τα τυπικα εγω παντως με την DID την καλη σειρα κ τα supersprox τα γρανάζια είμαι πολύ ευχαριστημένος. 20Κ ηδη κ σχεδόν δεν εχω τεντωσει...
amstaff
Normal gixxer
Normal gixxer

Άντρας Όνομα: : Βαγγελης
Τόπος : Περαμα
Αριθμός μηνυμάτων : 376
Αγωνιζόμενος : πρωταθλητης στη μαλακια
Hμερομηνία εγγραφής : 19/11/2013

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   Παρ 06 Φεβ 2015, 11:31

καλοφορετα oraios
Black Eagle
Hero gixxer
Hero gixxer

Άντρας Όνομα: : Νίκος
Τόπος : Περαμα Αττικης
Αριθμός μηνυμάτων : 2151
Αγωνιζόμενος : Οταν θα ξαναμπει η Suzuki στο MotoGp :P
Hμερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   Παρ 06 Φεβ 2015, 21:48

Miou έγραψε:
Το μόνο πουμε χάλασε λίγο ήταν ότι βγάζει μόνο σε χρυσό χρώμα. Αλλά όταν το άνοιξα είδα πως δεν είναι το χρυσό της καδένας στα μπουζούκια είναι προς το χάλκινο! Thanks!

Chrisk6 έγραψε:
Μονο εγω εχω κολλημα κ βαζω 530 ακομα??? confused
Γι αυτό με παιρνανε ολοι... Laughing Laughing
Για τα τυπικα εγω παντως με την DID την καλη σειρα κ τα supersprox τα γρανάζια είμαι πολύ ευχαριστημένος. 20Κ ηδη κ σχεδόν δεν εχω τεντωσει...
Εμενα το 600αρι δεν έχει πρόβλημα, για 1000 και εγώ δε θα πήγαινα σε 520 μάλλον σε 525. Wink

amstaff έγραψε:
καλοφορετα oraios
kapelo
Miou
Full gixxer
Full gixxer

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   Σαβ 07 Φεβ 2015, 09:16

Black Eagle έγραψε:
Miou έγραψε:
Το μόνο πουμε χάλασε λίγο ήταν ότι βγάζει μόνο σε χρυσό χρώμα. Αλλά όταν το άνοιξα είδα πως δεν είναι το χρυσό της καδένας στα μπουζούκια είναι προς το χάλκινο! Thanks!

γιατι δεν πηρες την μαυρη που βγαζει ρε ?????

σε δουλευω δεν βγαζει μαυρη lol!
xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa

Zuki
Full gixxer
Full gixxer

Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Αριθμός μηνυμάτων : 1259
Αγωνιζόμενος : Στους δρομους της Αθηνας....

Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2008

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   Κυρ 08 Φεβ 2015, 17:04

Πηγα με ενα φιλαρακι με R1 στην Παχη για βολτα....Δεν κατσαμε γιατι φοβηθηκαμε την βροχη οποτε ηπιαμε τον καφε μας στο Περιστερι.

Καθως φευγαμε απο Μεγαρα ηταν μια μεγαλη παρεα με καμια 20ρια μηχανες ss....Ισως να ηταν και κανεις απο δω μεσα..... flower afro
ghost
Hero gixxer
Hero gixxer

Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Κυπαρισσία
Αριθμός μηνυμάτων : 2965
Αγωνιζόμενος : Married
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   Σαβ 14 Φεβ 2015, 16:36

εφτιαξα μια βαση για την καμερα για να εχω ληψη απο πισω προς τα εμπρος και να φαινομαι κι εγω...
το λαμακι ειχε ταλαντωσεις (πρωτα 10'' στο βιντεο) κι ετσι κολησα ενα ακομη λαμακι καθετα για να
σταθεροποιηθει...δουλεψε μια χαρα (υπολοιπο βιντεο) και το συνολικο βαρος κρατηθηκε στα 230 gr...
η βαση δεν βγαινει πολυ εξω (το αριστερο μερος του σωματος μου ειναι ακομη πιο εξω) αλλα η ληψη
ειναι πολυ καλη λογω του ευρυγωνιου φακου και φυσικα μπορω να τραβηξω βιντεο και προς τα πισω,
απλως γυριζοντας την καμερα ωστε να κοιταζει αναποδα...κοστος 5€, χρονος 1 ωρα, αξια ανεκτιμητη lol!

http://ghostkon.wix.com/motomania
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer

Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Αριθμός μηνυμάτων : 5558
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   Σαβ 14 Φεβ 2015, 16:39

τις βιδες προσεχε μονο και βαλε και λαστιχοροδελες γιατι προβλεπω με 250 να κοβεται καμια και να ψαχνεις και τη καμερα μαζι
skizotix
Normal gixxer
Normal gixxer

Άντρας Όνομα: : Νίκος Ανδριόπουλος
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός μηνυμάτων : 310
Αγωνιζόμενος : Zimbabue National Superbike Championship
Hμερομηνία εγγραφής : 22/05/2013

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   Κυρ 15 Φεβ 2015, 01:14

Πολύ καλή ιδέα!  mprabo
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer

Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Αριθμός μηνυμάτων : 3598
Αγωνιζόμενος : Μόνο στα όνειρα μου!!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   Κυρ 01 Μαρ 2015, 19:13

Εβαλα μπαταρια χθες στην "γρια". ole  yioupi
Και σημερα πηγα μαζι με τον πλατωνα για καφεδακι στην παχη. souza
Καναμε και ενα περασματακι απο τα στροφιλικια της κακιας σκαλας ,ετσι για να ξεμουδιασουμε λιγακι.
DrIoannis
Hero gixxer
Hero gixxer

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1512
Αγωνιζόμενος : το... πάλεψα.
Hμερομηνία εγγραφής : 29/01/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   Κυρ 01 Μαρ 2015, 20:49

ghost έγραψε:
εφτιαξα μια βαση για την καμερα για να εχω ληψη απο πισω προς τα εμπρος και να φαινομαι κι εγω...
το λαμακι ειχε ταλαντωσεις (πρωτα 10'' στο βιντεο) κι ετσι κολησα ενα ακομη λαμακι καθετα για να
σταθεροποιηθει...δουλεψε μια χαρα (υπολοιπο βιντεο) και το συνολικο βαρος κρατηθηκε στα 230 gr...
η βαση δεν βγαινει πολυ εξω (το αριστερο μερος του σωματος μου ειναι ακομη πιο εξω) αλλα η ληψη
ειναι πολυ καλη λογω του ευρυγωνιου φακου και φυσικα μπορω να τραβηξω βιντεο και προς τα πισω,
απλως γυριζοντας την καμερα ωστε να κοιταζει αναποδα...κοστος 5€, χρονος 1 ωρα, αξια ανεκτιμητη  lol!

Μόνο εγώ το βλέπω λίγο επικίνδυνο το μέταλλο να προεξέχει τόσο πολύ;
Billis 1340
Normal gixxer
Normal gixxer

Άντρας Όνομα: : Βασίλης
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 284
Αγωνιζόμενος : Tuned by T.R.E...
Hμερομηνία εγγραφής : 04/11/2014

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   Κυρ 01 Μαρ 2015, 23:07

Επιτέλους αξιωθήκαμε να ρίξουμε το βερνίκι βρέθηκαν και τα παλιο πριτσινια και μπήκε και αυτό πάνω...
ghost
Hero gixxer
Hero gixxer

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   Τετ 18 Μαρ 2015, 20:25

DrIoannis έγραψε:
ghost έγραψε:
απλως γυριζοντας την καμερα ωστε να κοιταζει αναποδα...κοστος 5€, χρονος 1 ωρα, αξια ανεκτιμητη lol!

Μόνο εγώ το βλέπω λίγο επικίνδυνο το μέταλλο να προεξέχει τόσο πολύ;

το τεποζιτο της μηχανης βγαινει πιο εξω...χρειαζεται να πω κατι αλλο? lol!

Έχει επεξεργασθεί από τον/την ghost στις Τετ 18 Μαρ 2015, 20:32, 1 φορά
ghost
Hero gixxer
Hero gixxer

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   Τετ 18 Μαρ 2015, 20:31

καινουρια μπαταρια, καινουρια τακακια μπρος-πισω και τοποθετηση διακοπτη για να κλεινω τα φωτα γιατι μου την εδινε που ηταν μονιμα ανοικτα ssss
topetwrx
Adv. gixxer
Adv. gixxer

Άντρας Όνομα: : Απόστολος
Τόπος : Κοζάνη
Αριθμός μηνυμάτων : 779
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου....
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2012

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   Παρ 20 Μαρ 2015, 09:27

ghost έγραψε:
καινουρια μπαταρια, καινουρια τακακια μπρος-πισω και τοποθετηση διακοπτη για να κλεινω τα φωτα γιατι μου την εδινε που ηταν μονιμα ανοικτα ssss

Γιατί να τα κλείσεις τα φώτα;;; Είναι τεράστια ασφάλεια!! Rolling Eyes Εγώ πάντως θα ένοιωθα ανασφάλεια χωρίς φώτα!
http://www.scooby.gr
skizotix
Normal gixxer
Normal gixxer

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   Σαβ 21 Μαρ 2015, 13:12

Λοιπόν , εχουμε και λέμε για την γριά :
Αλλαγή δισκοι ελατήρια συμπλέκτη (δεν είμαι και τόσο σίγουρος οτι τα χρειαζόταν αλλά μου είπαν οτι είναι προτεραιότητα) , αλλαγή λάδια μπουζί και ψυκτικό υγρό , αλλαγή θερμοστάτη , αλλαγή τάπας ψυγείου ,αλλαγή τακάκια εμπρός, αλλαγή φίλτρο αέρος με DNA  , αλλαγή ρουλεμάν λαιμού , ρύθμιση βαλβίδες
και αλλαγή λαστιχένιας φλάντζας κεφαλής (Η)! Επίσης εγινε αλλαγή και σε μερικές λαστιχοροδέλλες και ροδελάκια,
και ελεγχος και μόνωση διαφόρων καλωδίων και γενικότερα συμμάζεμα (ο προηγούμενος τα χε κάνει αχταρμά)
Μέχρι στιγμής κόστος 1.100€ με τα εργατικά. (αρχική εκτίμηση 900€)
Το κακό είναι οτι ξαφνικά και μετά απο όλα αυτά πήρα το μηχανάκι και στο δρόμο για το σπίτι έχανε πολύ λάδι απο το καπάκι της κεφαλής.Επιστροφή στο συνεργείο , εκ νέου τοποθέτηση , ίδιο αποτέλεσμα.Διάγνωση του μηχανικού ήταν οτι το καπάκι έχει πετσικάρει και χρειάζομαι αλλαγή!
Επίσης με καινούρια μπαταρία και ενώ το ίδιο πρωί το μηχανάκι με ψοφόκρυο πήρε μπροστά με την πρώτη μιζιά , μετά την επανατοποθέτηση του καπακιού στη μιζιά που κάναμε για δοκιμή η μπαταρία άδεια!!!! (εγκεφαλικό εγώ) . Μέτρηση μπαταρίας 18-19V ενώ απο ότι μου είπαν έπρεπε να είναι 14 και κάτι το πολύ. Επίσης μου είπαν οτι τα καλώδια του ανορθωτή ήταν πολύ ζεστά και θα πάρω φωτιά.Αρα θέλω λεει πηνία ή/και ανορθωτή.
Εχω ξενερώσει πολύ , ειναι λογικό να τυχαίνουν όλα αυτά ξαφνικά μετά απο όλες αυτές τις επισκευές? Δεν πολυπιστεύω στις συμπτώσεις και κάτι δεν μου πάει καλά.
Δεδομένου οτι το μηχανάκι κυκλοφορούσε κανονικά και δεν είχε μείνει απο μπαταρία ούτε παλιά (παρα μόνο όταν το άφησα 3 μήνες ακίνητο με την μπαταρία πάνω , που και πάλι ψιλογύριζε την μίζα).Επίσης στην ερώτηση που έκανα γιατί δεν τσέκαρε τα ρεύματα στην αρχική εκτίμηση όπως είχα ζητήσει , η απάντηση που πήρα ήταν οτι δεν μπορούσε να το κάνει αυτό πρίν τελειώσει με το μοτέρ.

Πείτε καμια γνώμη ρε παιδιά , γιατί πιστεύω οτι με τόσα χρήματα θα έπρεπε να έχω τουλάχιστον ενα μηχανάκι που να δουλεύει σωστά.
Miou
Full gixxer
Full gixxer

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   Σαβ 21 Μαρ 2015, 15:16

ο θεος μαζι σου και καλη σου τυχη ετσι οπως εμπλεξες ...

εχεις καταλαβει και μονος σου οτι σου λεει μαλακιες ...

skizotix
Normal gixxer
Normal gixxer

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   Σαβ 21 Μαρ 2015, 15:58

Η αλήθεια είναι οτι ετσι αρχίζω να πιστεύω , αν και το μαγαζί το έχει φίλος....
Αν μπορούσα θα το χα πάρει το μηχανάκι πίσω το συντομότερο , αλλά τώρα είναι αργά...
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer

Και μονο με kawasaki!!!!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   Σαβ 21 Μαρ 2015, 16:43

Μαλλον καποιος θελει να σου φαει λεφτα...... fotia diabase
busa respect
Adv. gixxer
Adv. gixxer

Άντρας Τόπος : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Αριθμός μηνυμάτων : 667
Αγωνιζόμενος : (ΠΡΩΗΝ / ΚΑΡΤ)
Hμερομηνία εγγραφής : 11/04/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   Σαβ 21 Μαρ 2015, 17:52

Αν τα πράγματα ειναι έτσι τότε είσαι ... "Υποψήφιο πολλαπλό μεροκάματο"... Οι λύσεις ειναι 2 και πολυ απλές , 1) του δίνεις να καταλάβει οτι εμπλέξε με το "λάθος μεροκάματο " αν καταλαβαίνεις τι εννοω και μπορείς να το κανεις..., 2) αποδεχεσαι οτι την πατησες και απλα εξαφανίζεσαι απο εκει προσέχοντας περισσότερο στην επιλογή του επόμενου....
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer

Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Αριθμός μηνυμάτων : 5558
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   Σαβ 21 Μαρ 2015, 18:40

σημασια δεν εχει μονο ποσο καλα ξερουμε τον καθε μηχανικο στο συνεργειο αλλα
και ποσο καλα ξερει ο καθε μηχανικος τη δουλεια του, ειλικρινα καλα ξεμπερδεματα,
αν και πολυ φοβαμαι οτι θα το πληρωσεις διπλο και σε αλλο μηχανικο
skizotix
Normal gixxer
Normal gixxer

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   Σαβ 21 Μαρ 2015, 18:55

Ευχαριστώ ρε παιδιά...
Ειλικρινά δεν νομίζω οτι θέλει να βγάλει πολλαπλό μεροκάματο...
Απλά μάλλον κάτιο δεν έκανε καλά απο την αρχή , και μάλλον ολο αυτό βγαίνει στην πλάτη μου...
Ειλικρινά πιστέυω οτι φτιάχναμε οτι βλέπει η πεθερά , χωρίς να πολυχρειάζεται και δεν κοιτάξαμε ποτέ τα βασικά....
Και πραγματικά ήθελα τη γριά να την χαρώ στις βόλτες και τα track day που έπονται , αλλά βλέπω να αργεί ακόμα....
zed660
Hero gixxer
Hero gixxer

Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : εδώ
Αριθμός μηνυμάτων : 1459
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2013

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   Σαβ 21 Μαρ 2015, 23:05

Αν όντως το μαγαζί είναι φίλου, τότε πιστεύω και εγώ σε αυτό που λέει ο Κώστας.
Το παραμικρό να έχει πάει στραβά, τότε βγαίνει όλο στην πλάτη σου μετά, όπως λες και εσύ. Καλά ξεμπερδέματα το συντομότερο εύχομαι και εγώ...και με όσο το δυνατό λιγότερα € επιπλέον.
Chrisk6
Normal gixxer
Normal gixxer

Άντρας Όνομα: : Χρηστος
Αριθμός μηνυμάτων : 259
Αγωνιζόμενος : Σκληρα...
Hμερομηνία εγγραφής : 09/02/2012

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   Σαβ 21 Μαρ 2015, 23:34

Εχεις μπλέξει...μήπως έχει κάνα ίδιο gsxrακι εκεί με προβληματα λέω εγώ...η μήπως θέλει να σου φτιάξει με τα δικά σου πραγματα τα προβληματικά???
Έχει ξεφύγει η κατασταση με μερικούς...
Καλά ξεμπερδεματα!!
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer

Και μονο με kawasaki!!!!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3   Κυρ 22 Μαρ 2015, 15:21

Πηρα την "γρια" και πηγα για καφεδακι στην παχη με τον πλατωνα.

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 37Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 20 ... 37  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2017, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com